EN

Misia u Teba

Čo sa deje…

Som veľmi rada, že sme v tomto roku mohli byť so skvelými ľuďmi vo Vyšnej Šebastovej, kde Lenka Leláková a ostatní začínajú skvelú prácu. Tiež sme sa lepšie spoznali s Bardejovčanmi a bola to láska na prvý pohľad, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Nedávno sme cestovali do Novohradu – menovite Senné, Poltár, Dolná Strehová, Ozdín a Lučenec, kde sme zažili neuveriteľný víkend a veľmi sa tešíme, že to bola len prvá misia. S miestnymi bratmi farármi plánujeme ďalšiu spoluprácu a snáď sa dostaneme už aj do Veľkého Krtíša.

O čo vlastne ide?

foto 1foto 2foto 3

Nezáleží na tom, či ste vo Vašom spoločenstve traja alebo osemdesiati, nezáleží či ste z maličkej dediny alebo mesta… Radi k Vám prídeme či už na jedno popoludnie alebo celý víkend.

foto 4foto 5foto 6

Ponúkame:

  • školenie a nápady pre tímy vedúcich (2–3 hod. v piatok)
  • kompletný program na mládeže a dorasty (3 hod. v sobotu)
  • program do kostola alebo Kultúrneho domu (od 15 min. do 1 hod.)

Sme flexibilní, dohodnúť sa vieme na akejkoľvek variácii programov a dní. Čo sa peňazí týka, s tým si starosti nerobte, nájdeme riešenie… Team sa vyberie po konzultácii s Vami, podľa Vašich potrieb, či potrebujete viac hudby alebo ste viac orientovaní na hry alebo umenie…

V teame sú vedúci mládeži a teamov, hudobníci, recitátori, každopádne zaujímaví a veselí ľudia, ktorých radi stretnete. Preto ak potrebujete nové nápady, povzbudenie, zmenu, kontaktujte Marušku na maruska@tckompas.sk.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Maruškinej práci s mladými ľuďmi v Kompase, navštívte: http://www.tckompas.sk/sk/ludia/maruska-kozlejova

Tešíme sa na Vás!!!

foto 7

Choď hore